top of page

30/05/24, 13:30

Тату майстер

Ukraine

,

Kyiv
1000$

1. Студія надає розхідний матеріал.

2. Середній заробіток майстрів в студії 1000$(залежить від майстра).

3. Співпраця на основі ФОП-ФОП а також NDA.

4. Майстер повинен сплачувати податок ФОП другої групи. Студія  допомагає з відкриттям ФОПу і з супроводженням.

5. Студія регулярно рекламує своїх майстрів через свій Інстаграмм. Також публікації в  тікток, постійно робиться контент студійним контентмейкером який надається всім майстрам безкоштовно. Студія проводить особливі заходи, колаборації, в яких приймають участь майстри і це рекламує їх роботи.

6. У студії є свої клієнти які пишуть на студію, є клієнти які пишуть напряму майстрам нашої студії. В середньому на студію за тиждень приходить 3-10 запитів від клієнтів. Більшість пише майстрам напряму в директ.

7. Студія надає кращий сервіс для майстрів та їх клієнтів. Для майстрів хто працює з нами надаються: всі розхідні матеріали окрім голок та пігментів (через те що бренди індивідуально обирається майстрами, але базові є у студії); своя кухня з напоями та снеками для всіх; асистування адміністраторів; контент який знімається контентмейкером; просування через наші соц мережі; лекції та навчальні матеріали; повний саппорт від інших майстрів студії; неймовірна команда та час який проводить команда разом поза роботою (постійно гуляємо, ходимо в кіно, квести, барбекю і так далі).

8. Відсоток за роботу обговорюється особисто із власником тату студії


Вимоги до кандидатів:

1. Локальний або з іншого міста

2. Українська мова

3. Старт 01.06.2024

4. Стиль майстра не важливий

5. Досвід від двох років, у винятку можуть розглядати і 1 рік досвіду, але після проходження тестування по стирильності.

-

For Studios

Post vacancies and find the best of the best

-

For Artists

Create a profile and find the best job

bottom of page